Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 163 cm |
| Prsa | 77 cm |
| Pod prsy | 66 cm |
| Pás | 64 cm |
| Boky | 92 cm |
| Délka paže | 65 cm |
| Šíře ramen | 40 cm |
| Délka nohy | 78 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |



























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.