Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Marimea corpului | ceașcă E de 157 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
| Bust plin | 98 cm |
| Sub bust | / |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 93 cm |
| Lungimea piciorului | 20 cm |
| Umăr | 40 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |

Recenzii
Nu există recenzii încă.